Czym jest dropshipping?

Dropshipping to model logistyczny, w którym pomija się magazynowanie towarów u właściciela sklepu internetowego. Oferuje bezpośrednią wysyłkę towaru z magazynu hurtowni do Klienta sklepu, dzięki czemu sklep internetowy nie potrzebuje magazynu.

W tym modelu Klient dokonuje zakupu w sklepie internetowym, a sklep internetowy zleca wysyłkę towaru w hurtowni bezpośrednio do Klienta.

Aby ułatwić obsługę sklepu dropshippingowego warto korzystać z integracji z hurtowniami, które oferują pobiernaie oferty produktowej z hurtowni do sklepu wraz z jej automatyczną aktualizacją.

Obejrzyj nagranie webinaru na temat Dropshippingu

Z webinaru dowiesz się jak sprzedawać w modelu Dropshipping. Otrzymasz od nas solidną dawkę informacji, dzięki czemu poznasz sklep dropshippingowy od podszewki i nauczysz się z niego korzystać.

Nagrany webinar stanowi kompendium wiedzy, z który dostarczy Ci wiedzy pozwalającej na efektywne rozpoczęcie sprzedaży!

Obejrzyj nagranie webinaru

Sky-Shop to idealny system pod dropshipping

Tysiące sprzedawców działających na Sky-Shop nie może się mylić. Sky-Shop to idealny system do prowadzenia sklepu w dropshippingu.

Nasze oprogramowanie zawiera wszelkie niezbędne funkcje do wygodnego prowadzenia sklepu internetowego oraz obsługi zamówień dropshippingowych.

  • Zaawansowane integracje z hurtowniami dropshippingowymi.
  • Dwukierunkowa integracja z Allegro.
  • Integracja z marketplace'ami i porównywarkami cen.
  • Integracje z kurierami i bramkami płatności.
  • Wbudowany system mini-księgowości.
  • Sklep na Facebooku.
  • Wiele innych niezbędnych funkcji.

W platformie Sky-Shop pracują eksperci sprzedaży internetowej i dropshippingu, któzy służą pomocą w przygotowaniu do sprzedaży i uruchomieniu Twojego sklepu internetowego.

Join to 15000 trusted clients and create your own ecommerce website

Automatyczny moduł integracji z ponad 136 hurtowniami

Wieloletni rozwój naszego automatycznego modułu integracji z hurtowniami, sprawił że jesteśmy liderem w dziedzinie intergacji z hurtowniami.

Moduł umożliwi Ci automatyczne zatowarowanie sklepu dropshippingowego - zgodnie z ofertą wybranego przez Ciebie kontrahenta. Produkty będą pobierane oraz automatycznie aktualziowane nawet do 8 razy na dobę. Aktualizacja obejmuje wszystkie informacje o produkcie np: cena, stan magazynowy, opisy, zdjęcia itp.

Więcej o module integracji

Integracje z kanałami sprzedaży: Allegro, Marketplace'y, Facebook itp.

Ważnym kanałem dotarcia do Klienta oraz budowania pozytywnego wizerunku sklepu są porównywarki cen oraz opinii. Sky-Shop posiada bogatą listę integracji z porównywarkami.

Jesteśmy zintegrowani międzyinnymi z: Ceneo.pl, Google Shopping i Merchant Center, Opineo.pl, Arena.pl, Facebook Advertising, Nokaut.pl, Skąpiec.pl oraz wiele innych.

Zobacz listę porównywarek

Lista ponad 34 zintegriwanych hurtowni Dropshipping

Sky-Shop posiada aż 136 zintegrownaych hurtowni z czego aż 34 to hurtownie Dropshippingowe. Zapoznaj sie z listą zintegrownaych hurtowni i wybierz odpowiednią dla siebie.

Pamiętaj! Jeżeli na liście nie ma Twojej hurtowni, możemy wykonać nową integrację z hurtownią specjalnie na Twoje życzenie.

Lista hurtowni dropshipping

Do you have any questions? call: + 44 752 066 5040 Email: info@offerer.com

Check the webinars